Op naar Zaandam

Op naar Zaandam

Volleybal jeugd uitgeest

Op 14 oktober mocht onze jeugd naar Zaandam voor de volgende ronde van de competitie.

Tijdens de competitie ochtenden spelen ze altijd 2 wedstrijden. Deze keer wederom tegen Clam Dycke 2 en Compean 1. Vorig jaar speelden ze ook tegen laatst genoemde en dat was geen leuke partij. Wij kwamen toen nauwelijks aan serveren toe. De eerste wedstrijd tegen dit team ging toen al een stuk beter (zij scoorden alsnog meer dan 30 punten), maar deze ochtend ging het weer beter! We hebben ze zelfs onder de 30 gehouden 😉 Ondanks het verlies tegen dit team, was het een zeer leuke pot.

Tegen Clam Dycke 2 hadden we een stille hoop de wedstrijd nu wel naar ons toe te kunnen trekken. Maar op de een of andere manier is dat toch niet gelukt. Ondanks de goede passes en goede services de eerste set verloren. Dat werd in de 2de set wel goed gemaakt! Gelijk spel!

Nu even 2 weken rust. We blijven wel gewoon trainen, ook in de herfstvakantie! Wil je eens mee trainen? Dat doen we op dinsdagmiddag van 16.45 tot 18.00 uur. Kijk voor meer informatie hier op de website.

Susanne

Geef een reactie