Sportspektakel Uitgeest op 1 maart

Sportspektakel Uitgeest op 1 maart

Lekker los in de voorjaarsvakantie? Kom naar het Sportspektakel op woensdag 1 maart! Van 12.30 tot 15.30 uur kunnen kinderen van 6 tot en met 12 jaar springen, stuiteren, rennen en vliegen op de luchtkussens en stormbaan in de sporthal. Daarnaast zijn er verschillende clinics waaraan ze kunnen deelnemen, zoals die van Volleybalvereniging Voluit, waarbij de kinderen zelf kunnen ervaren hoe leuk volleybal is! Misschien ontdekken ze tijdens deze middag wel hun nieuwe favoriete sport!

Het Sportspektakel kan gezien worden als een grootschalige sportinstuif in samenwerking met sportverenigingen. Doel van het Sportspektakel is kinderen stimuleren tot bewegen in de vakantie en kennis laten maken met verschillende sporten en verenigingen. Hierdoor ontdekt het kind zijn/haar talenten in een bepaalde sport. Aanmelden voor de clinics kan op de dag zelf. Aanmelden voor het Sportspektakel kan via sportenbewegeninuitgeest.nl. Zien we je volgende week?

Susanne

Geef een reactie